آموزش ارسال ایمیل در یاهو


ارسال یک ایمیل از طریق وب و کامپیوتر به مراتب راحت تر است و همچنین دسترسی بیشتری را به شما می دهد. این جمله در یاهومیل نیز صدق می کند. پس به ترتیب ، مراحل زیر را برای ارسال ایمیل از طریق یاهو دنبال کنید:

سایت Yahoo Mail را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

دکمه نوشتن پیام (Compose) را فشار دهید.(سمت چپ بالای صفحه) سپس یک صفحه باز می شود که می توانید در آن ایمیل خود را بنویسید.

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

در قسمت اول بعد از کلمه To ایمیل مقصد را بنویسید. اگر ایمیل در لیست مخاطبان شما بود می توانید آن را مستقیما انتخاب کنید.

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

در قسمت پایین ایمیل مقصد ، موضوع ایمیل را تایپ کنید.

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

متن پیام ایمیل را در کادر پایین تایپ کنید. متن این بخش کاملا به شما و موضوع ایمیل بستگی دارد.

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

گزینه ارسال Send را فشار دهید. ایمیل شما از طریق یاهو با موفقیت ارسال خواهد شد!

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

نحوه فرستادن ایمیل یاهو با گوشی

برای ارسال ایمیل با یاهو در گوشی های هوشمند شما ابتدا باید نرم افزار یاهومیل را متناسب با سیستم عامل خود دانلود کنید. سپس نرم افزار را باز کنید و مطابق مراحل زیر پیش بروید:

%آموزش ارسال ایمیل در یاهو

داخل نرم افزار Yahoo Mail برروی آیکون Compose %آموزش ارسال ایمیل در یاهو ضربه بزنید. گیرندگان و ایمیل های مقصد را در قسمت To وارد کنید. موضوع ایمیل را بنویسید. متن پیام ایمیل خود را در کادر اصلی وارد کنید. برروی گزینه ارسال (Send) کلیک کنید. ارسال ایمیل از طریق یاهو با موفقیت انجام خواهد شد.

نحوه ارسال فایل از طریق ایمیل یاهو

در کامپیوتر و وب یا در گوشی و از طریق نرم افزار Yahoo Mail می توانید با استفاده از گزینه Attach Files فایل های خود را همراه ایمیل ارسال کنید. این گزینه در پایین کادر متن پیام ایمیل به شکل یک سنجاق قرار دارد.

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=464

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.