آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام


اگر شما حساب خود را غیر فعال و یا دی اکتیو کرده اید، برای فعال کردن آن و بازیابی اکانت دی اکتیو اینستاگرام فقط کافیست است تا مجدد به شکل معمول در برنامه و یا سایت بازیابی رمز اینستاگرام، با وارد کردن یوزر و پسورد وارد حساب خود شوید.

%آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

به همین راحتی حساب شما مجدد فعال می شود.

ریست کردن رمز عبور برای بازیابی اکانت فراموش شده اینستاگرام

اگر با استفاده از وب سایت اینستاگرام برای بازیابی رمز قبل نتوانستید وارد حساب خود شوید، باید رمز عبور خود را ریست کنید. برای بازیابی رمز اینستاگرام در صفحه وارد کردن اطلاعات اکانت، روی Reset your password کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کنید و دکمه Reset Password را بزنید.

%آموزش بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

حال ایمیلی برای شما (به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید) ارسال می شود. با دنبال کردن دستورالعمل های ذکر شده رمز خود را عوض کرده و با اطلاعات جدید، به شکل معمول وارد حساب خود شوید تا اکانت شما فعال شود.

 


 نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام حذف شده به صورت دائم

با توجه به قوانین و سیاست های اینستاگرام و اکثر شبکه های اجتماعی، حذف دائم اکانت راهی بی برگشت است. یعنی شما نمی توانید اقدام به بازیابی اکانت دیلیت شده اینستاگرام کنید. اما با استفاده از راه ها و ترفند هایی می توان برای این کار تلاش کرد. البته این این فرآیند قطعی نیست اما هر چه زودتر این کار ها را انجام دهید، احتمال نتیجه گرفتن آن بیشتر است.

 

نحوه ریکاوری اکانت حذف شده اینستاگرام

توجه داشته باشید که این روش ریکاوری اکانت حذف شده اینستاگرام معمولا زمانی بهترین نتیجه را می دهد که شما عکس قابل تشخیصی از خود در حسابتان داشته باشید.

 1. ابتدا وارد برنامه یا سایت اینستاگرام شده و به قسمت وارد شدن به اکانت یا Login page بروید.
 2. نام کاربری خود را وارد کرده و دکمه Get help signing in را بزنید.
 3. هنگامی که صفحه جدیدی به شما نشان داده شد، گزینه Get help signing in را پیدا و انتخاب کنید.
 4. با کلیک روی Trouble logging in با استفاده از راه حل هایی ممکن است مشکل شما رفع شود.
 5. اما در اکثر موارد کمکی به شما نمی شود. پس در ادامه روی Need more help کلیک کنید.
 6. در این قسمت باید ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید را بنویسید. همچنین از شما برای وارد کردن Contact Email هم سوال می شود که در صورت امکان وارد کنید.
 7. در مرحله بعد باید نوع حساب خود را مشخص کنید.
 8. سپس گزینه My Account Was Hacked را انتخاب کنید. با این کار باکس Any Additional Details برای جزییات بیشتر نمایش داده می شود که پر کردن آن ضروری نیست.
 9. پس از انجام این مراحل روی Request Support کلیک کنید.
 10. در مدت کوتاهی یک ایمیل برای آدرس وارد شده ارسال می شود که از شما اطلاعاتی را می خواهد تا هویت شما به عنوان مالک اکانت به اثبات برسد.
 11. در این ایمیل معمولا نام کاربری، نام واقعی وارد شده و یک عکس از شما که به صورت مشخص قابل تطابق با سایر عکس های شما داخل پیج بوده باشد، درخواست می شود. اگر در حساب خود عکسی از خودتان نداشته باشید، اینستاگرام به شما می گویید که تا زمان اثبات مالکیت شما به وسیله عکس، نمی تواند به شما کمکی کند. با این حال ممکن است ایمیل متفاوتی دریافت کنید. ایمیل را مطالعه کرده و دستورالعمل های خواسته شده را انجام دهید.

بازیابی و ریکاوری اکانت حذف شده اینستاگرام

در این روش بازیابی اکانت های قبلی اینستاگرام، کار ساده ای در پیش دارید. ابتدا در مرورگر خود به آدرس لینک https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 بروید. سپس قسمت های فرم را پر کرده و آن را به اینستاگرام ارسال کنید. در کمتر از ۲۴ ساعت ایمیلی به دست شما می رسد که از شما درخواست یک عکس سلفی (گاهی با شرایط خاص مانند نوشتن یک کد در برگه و گرفتن آن در دست) برای تایید هویت می کند. پس از ارسال موارد خواسته شده، در صورت تایید پس از مدت کوتاهی می توانید مجدد به اکانت خود دسترسی پیدا کنید.

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=468

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.