آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام


تغییر نام کاربری در اینستاگرام موبایل

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

برای تغییر نام در اینستاگرام ابتدا برنامه اینستاگرام خود را در موبایل باز کرده و بر روی پروفایل خود در سمت چپ پایین ضربه بزنید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

حالا بر روی قسمت Edit Profile کلیک کنید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

خب حالا برای تغییر نام پیج اینستاگرام باید بر روی نام قبلی خود کلیک کنید. سپس آن را پاک کرده و نام جدیدی که برای پیج مد نظر دارید را تایپ کنید. دقت داشته باشید که نام کاربری جدید نباید قبل از شما توسط کاربر دیگری درحال استفاده باشد چون در این صورت با پیغام خطای Sorry, that username is taken مواجه خواهید شد.

همچنین ممکن است برای شما سوال چگونه نام پروفایل اینستاگرام را تغییر دهیم پیش بیاید باید بگویم پاسخ این سوال ساده است درست در بالای فیلد نام کاربری فیلد تغییر نام صفحه شما که متفوات از یوزر شماست قرار دارد که برای تغییر آن کافیست محتویات آن پاک و نام دلخواه را وارد کنید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

حالا برای ثبت و تغییر نام اکانت، حتما باید بر روی Done کلیک کنید. ازین پس نام کاربری شما در اینستاگرام، تغییر کرده است و دوستانتان باید برای پیدا کردن شما نام جدید را جستجو کنند. آموزشی که در اینجا آورده شده است فقط پیرامون تغییر نام اکانت اینستاگرام است ولی ممکن است شما بخواهید رمز حساب خود را نیز تغییر دهید. خوشبختانه انزل وب پیش تر آموزشی درباره این موضوع هم برای شما تدارک دیده است.

چگونگی تغییر یوزر اینستاگرام در کامپیوتر

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

اگر برای تغییر نام پیج Instagram از کامپیوتر استفاده میکنید ابتدا باید به سایت اینستاگرام رفته و اطلاعات فعلی حسابتان را وارد کنید و سپس بر روی گزینه آبی رنگ با عبارت Login کلیک کنید تا وارد اکانت خود شوید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

حالا از قسمت بالا سمت چپ بر روی پروفایل خود کلیک کنید تا وارد آن شوید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

حالا باید بر روی Edit Profile کلیک کنید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

حالا یوزرنیم فعلی خود که در قسمت Username نوشته شده است را پاک کرده و یوزرنیم جدید خود را در آن وارد کنید.

همانند بخش مویایل برای تغییر نام صفحه در اینستاگرام از فیلد بالایی بخش تغییر نام کاربری یعنی بخش Name استفاده کنید.

%آموزش تغییر نام کاربری در اینستاگرام

حالا برای ثبت تغییرات باید بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

چرا نام کاربری در اینستاگرام تغییر نمی کند؟

همانطور که گفته شد اینستاگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در جهان است. ضمن اینکه شما در آن به طور کاملا انعطاف پذیر و دلخواهانه میتوانید اطلاعات از جمله نام پیج خود را تغییر دهید. اما گاهی اوقات به دلایلی چرا نام کاربری اینستا عوض نمیشود. اگر قصد عوض کردن نام کاربری در اینستاگرام را دارید ولی نمیدانید که به چه علت این عمل انجام نمیشود، موارد زیر را بخوانید.

  • ممکن است نام کاربری جدیدی که قصد انتخاب آن را دارید قبل تر توسط شخص دیگری انتخاب شده و در حال استفاده میباشد که در این صورت با پیغام قرمز رنگ Sorry, that username is taken مواجه خواهید شد.
  • ممکن است این عمل برای شما توسط اینستاگرام (شاید به دلیل کثرت تکرار آن) موقتا محدود شده باشد. بهتر است ۲۴ یا ۴۸ ساعت آینده مجددا امتحان کنید.
  • استفاده از کارکتر های غیر مجاز مانند # یا $ در نام کاربری جدید. توجه کنید که قبل از نام کاربری نباید @ بگذارید.
  • اگر به هر دلیلی همچنان مشکل برطرف نشد، برای ساعاتی صبر کنید.
لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=501

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.