آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز


بررسی Recycle Bin یا سطل زباله ویندوز برای پیدا کردن MSVCP140.dll

ممکن است شما به طور تصادفی MSVCP140.dll را حذف کرده باشید. بنابراین تا زمانی که از دکمه های Shift+Delete استفاده نکرده باشید، می توانید آن فایل را در Recycle Bin ویندوز پیدا کنید.

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

سطل زباله ویندوز را باز کنید و اگر فایلی به نام MSVCP140.dll را دیدید، روی آن راست کلیک کرده و گزینه Restore را بزنید.

نصب مجدد برنامه مشکل دار برای رفع ارور MSVCP140.dll در ویندوز ۱۰ و..

اگر شما این مشکل را فقط در یک برنامه می بینید، پیشنهاد می شود که برنامه مورد نظر را مجدد نصب کنید. برای حل مشکل ارور MSVCP140.dll روی دکمه استارت ویندوز راست کلیک کرده و Apps and Features را انتخاب کنید. حال در لیست برنامه ها، برنامه مشکل دار را پیدا کرده و بعد از انتخاب آن، روی Uninstall کلیک کنید.

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

سپس در صورت امکان نسخه جدید برنامه را مجدد دانلود کرده و نصب کنید.

آپدیت کردن ویندوز جهت حل مشکل خطای MSVCP140.dll

بروزرسانی ویندوز گامی مهم در تامین امنیت و رفع مشکلات ویندوز است. پس برای رفع مشکل ارور MSVCP140.DLL نسخه ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ و.. می توانید ویندوز خود را آپدیت کنید تا مشکل رفع شود.

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

آموزش رفع ارور MSVCP140.dll در ویندوز ۷، ۸ و..، بررسی فایل های سیستمی

یکی دیگر از راه حل هایی که می تواند مشکلات مربوط به فایل سیستمی در ویندوز مانند ارور MSVCP140.dll Missing را رفع کند، استفاده از ابزار SFC scan ویندوز است. برای این کار CMD را در سرچ ویندوز جستجو کنید. روی برنامه Command Prompt راست کلیک کرده و گزینه Run as Administrator را انتخاب کنید.

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

حال دستور sfc /scannow را وارد کرده و اینتر بزنید. صبر کنید تا فرایند به اتمام برسد و فایل های سیستمی ترمیم شوند.

نصب مجدد برنامه Microsoft Visual C++ برای رفع مشکل پیغام خطای MSVCP140.dll is Missing

فراموش نکنید که فایل MSVCP140.dll قسمتی از برنامه Visual C ++ در Visual Studio 2015 می باشد. Control Panel را باز کنید و به بخش Programs > Uninstall a Program بروید. حال روی Microsoft Visual C++ راست کلیک کرده و با زدن Uninstall آن را حذف کنید.

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

به صفحه دانلود آخرین نسخه Visual C++ در سایت مایکروسافت بروید و مجدد این برنامه را متناسب با کامپیوتر خود دانلود کنید. پس از نصب با ریستارت کردن ویندوز، مشکل ارور MSVCP140.DLL در فتوشاپ و.. باید رفع شود.

کپی فایل MSVCP140.DLL در محل پیش فرض برای ویندوز ۳۲ بیت و ۶۴ بیت

با اینکه دانلود و کپی کردن فایل MSVCP140.dll در محل پیشفرض ویندوز یک راه حل کامل نمی باشد، اما در برخی از موارد با این فرایند می توانید مشکل را رفع کنید. به سایت Dll-files.com که مرجع دانلود فایل های DLL است بروید. فایل MSVCP140.dll را دانلود کنید. همچنین می توانید از روی کامپیوتر یکی از دوستان خود کپی کنید.

قبل از استفاده از فایل های DLL دانلود شده، آن ها را با آنتی ویروس اسکن کرده و فقط از وبسایت های معتبر اقدام به دانلود این فایل کنید. هکر ها علاقه زیادی به خرابکاری و نصب بدافزار در سیستم ها با استفاده از این نوع فایل را دارند.

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

پس از دانلود، به پوشه زیر بسته به ویندوز خود بروید:

  • در ویندوز های ۶۴ بیتی C:/Windows/System32
  • در ویندوز های ۳۲ بیتی C:/Windows/SysWOW64

فایل خود را در این پوشه پیست (Paste) کنید. قابل ذکر است که اگر نمی توانید این فایل را ببینید، در فایل اکسپلورر روی تب View کلیک کنید. سپس Options را انتخاب کرده و گزینه Show Hidden Files, Folders, and Drives را انتخاب کنید. روی OK کلیک کنید.

ریجستر کردن فایل DLL MSVCP140

پس از کپی کردن و وارد کردن آن به محل پیش فرض و همچنین به عنوان راه حلی جداگانه رفع ارور MSVCP140.dll در ویندوز، باید فایل را ریجستر یا ثبت کنید. برای ریجستر مجدد MSVCP140.DLL باید Command Prompt را با دسترسی ادمین و با روش های ذکر شده در روش های قبلی باز کنید. حال دستور زیر را وارد کرده و اینتر را بزنید:

regsvr32 /u MSVCP140.dll

سپس در خط بعدی دستور زیر را هم وارد کرده و اینتر بزنید:

regsvr32 MSVCP140.dll

%آموزش رفع ارور MSVCP140.dll ویندوز

خطای مورد نظر در نهایت باید رفع شود.

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=522

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.