بهترین نسخه PHP برای وردپرس


وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی منبع باز PHP توسعه داده شده است. نسخه پایدار فعلی برای وردپرس php 5.6 میباشد. اغلب ارائه دهندگان سرور میزبانی مشترک php نسخه  *.5.4  را روی سرور خود نصب میکنند. برخی میزبانان وب به شما اجازه ی تغییر نسخه ی PHP  را از کنترل پنل میدهند. در آنجا دلایلی برای نسخه های قدیمی وردپرس وجود دارد اما در کل بهترین نسخه php وب سرور می تواند 5.6 باشد.

%بهترین نسخه PHP برای وردپرس

اعمال مورد نیاز هنگام آپدیت php

احتمالا میزبان وب شما در حال حاضر میزبانی هزاران سایت وردپرس را بر عهده دارد. آنها اطمینان حاصل میکنند که همه چیز به صورت هموار پیش میرود و مشتریان هیچ گونه قطعی ندارند. اطلاعاتی که دریافت میکنید اجازه میدهد در مورد آپدیت ها و دیدن تمام خطاها مطلع شوید. البته این آپدیت اغلب برای یک طرح مجدد مناسب است.

در ابتدا ما به تمام کاربران توصیه میکنیم تا به طور منظم از سایت وردپرس پشتیبانی بگیرند. اگر پشتیبان گیرهایی نظیر BackupBuddy ندارید  یکی از آنها را نصب کنید یا یک پشتیبان گیر دستی از وب سایت خود ایجاد کنید.

چیزی که بعد از پشتیبان گیر نیاز دارید اطمینان حاصل کردن از آخرین نسخه بودن وردپرس است. به صفحه آپدیت ها رفته و جدیدترین نسخه ها را نصب کنید. اغلب وردپرس ها و افزونه ها با آپدیت php تحت تاثیر قرار نمیگیرند. با این حال برخی افزونه ها ممکن است کار نکنند. اگر افزونه سایت شما در طول آپدیت php کار نکرد با نویسنده ی افزونه تماس بگیرید.

عملیات قابل انجام هنگام وقفه انداختن آپدیت php در کار سایت

احتمال وقفه انداختن در کار سایت هنگام آپدیت php بسیار کم است با این حال با فراوانی افزونه های رایگان ممکن است یک خط کد ناقص از یک افزونه باعث وقفه اندازی شود. پس برای اینکه اطمینان حاصل کنید افزونه باعث این وقفه  نمیشود ابتدا تمام افزونه های وردپرس را غیر فعال کرده و به قالب پیش فرض وردپرس تغییر دهید.

اگر مشکل حل نشد با تیم حمایت کننده ی میزبان وب خود تماس بگیرید و اگر قادر نبودند به شما کمک کنند سپس یک نسخه جدید نصب کرده و نسخه پشتیبانی را بازیابی کنید. در صورت حل نشدن مشکل با این روش ها باید میزبان وردپرس خود را تغییر دهید.

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=171

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.