دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest


دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest – پینترست نرم افزار نسخه اختصاصی اندروید دارد. شما می توانید با کمک همین برنامه عکس ها را دانلود کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید. ابتدا نرم افزار اندروید پینترست را باز کرده و عکسی که میخواهید دانلود کنید را لمس کنید تا باز شود. همانند تصویر زیر روی آیکون سه نقطه ضربه بزنید تا آپشن های مربوط به عکس باز شوند. سپس بر روی Download Image ضربه بزنید.

اگر برای دسترسی به برنامه با مشکل مواجه میشوید از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی استفاده کنید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

اگر برای اولین بار است که با نرم افزار می خواهید عکسی را دانلود کنید احتمالا از شما در مورد دسترسی به فایل ها خواهد پرسید که با لمس Allow به نرم افزار اجازه دهید بتواند به فایل هایتان دسترسی داشته باشد و عکس مورد نظر را در آنجا ذخیره کند. در نهایت با پیغام Image Saved دانلود موفق آمیز عکس را به شما اطلاع خواهد داد. برای دیدن عکس های ذخیره شده به گالری گوشی خود رفته و به دنبال پوشه Pins بگردید. تمام عکس هایی که از این شبکه اجتماعی دانلود کنید در این پوشه ذخیره می شود.برای تغییر مسیر دانلود ار روش تغییر مسیر دانلود در اندروید استفاده کنید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

 

آموزش دانلود عکس های پینترست با آیفون اپل

دانلود تصاویر پینترست در آیفون نیز همانند اندروید می باشد. ابتدا برنامه را باز کنید و عکس مورد نظر را لمس کنید تا باز شود. سپس برای گزینه های بیشتر (آپشن) که با آیکون سه نقطه نمایش داده می شود ضربه بزنید و در دیالوگ باز شده Download Image را بزنید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

اگر با ارور دسترسی مواجه شدید، به تنظیمات گوشی رفته و وارد بخش Privacy شوید. در صفحه باز شده اسکرول کنید تا به Photos برسید و آن را باز کنید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

در لیست نرم افزارهای موجود در Photos بر روی پینترست ضربه بزنید و به آن اجازه Read and Write بدهید. با این کار نرم افزار پینترست می تواند عکس ها را در گالری آیفون ذخیره و بازخوانی کند.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

 

دانلود عکس های شبکه اجتماعی پینترست با مرورگر کامپیوتر

متاسفانه نسخه وب پینترست برای دانلود تصاویر بخش خاصی را در نظر نگرفته است. به همین دلیل در اینجا باید از ابزار دانلود تصاویر مرورگر استفاده کنیم. نگران نباشید این کار بسیار ساده تر از حالت های قبلی است!

 

چگونه از سایت Pnterest عکس دانلود کنیم؟ ابتدا وب سایت پینترست را در مرورگر خود باز کنید. سپس بر روی عکسی که می خواهید آن را دانلود کنید، کلیک کرده تا باز شود. در صفحه جدید موس را بر روی عکس ببرید و بر روی آن راست کلیک کنید و Save Image As را بزنید. احتمالا مرورگر از شما محل ذخیره تصویر را خواهد پرسید. با مشخص کردن مسیر ذخیره، Save را بزنید تا عکس دانلود شود.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

نحوه دانلود تمامی عکس های برد پینترست به صورت یکجا

اگر بخواهید تمام عکس های یک برد پینترست را به صورت یکجا دانلود کنید در این شبکه اجتماعی ابزار پیش فرضی برای این کار وجود ندارد. اما می توان این کار را به کمک افزونه مرورگر کروم انجام داد. کار این افزونه تنها محدود به پینترست نیست و شما می توانید هر وب سایتی که مجموعه ای از عکس ها را در یک صفحه دارد یکجا دانلود کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا مرورگر کروم را در سیستم خود باز کرده و افزونه Image Downloader را دانلود و بر روی کروم نصب کنید. زمانی که افزونه نصب شد بر روی Add To Chrome کلیک کنید تا افزونه در مرورگر فعال شود.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

اگر افزونه به درستی نصب و فعال شده باشد، آیکون آن را در گوشه بالا سمت راست مشاهده خواهید کرد. حال به وب سایت پینترست رفته و وارد صفحه برد مورد نظر خود شوید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

حال بر روی آیکون افزونه کلیک کرده و در پنجره باز شده Select All را بزنید تا همه عکس های صفحه دانلود شود. اگر نمی خواهید یکی از عکس ها را دانلود کنید کافی است در پنجره افزونه یک بار بر روی آن عکس کلیک کنید تا از حالت انتخاب خارج شود.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

در نهایت بر روی دکمه Download بزنید تا عکس ها دانلود شود. با یک اخطار مواجه خواهید شد که اعلام می کند اگر به کروم مسیر ذخیره پیش فرض نداده باشید چندین صفحه پیاپی برای تعیین مسیر دانلود باز خواهد شد که می تواند آزار دهنده باشد. اگر با این موضوع مشکلی ندارید بر روی Yes و در غیر این صورت بر روی No کلیک کنید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

برای جلوگیری از باز شدن چندین پنجره تعیین مسیر ذخیره دانلود، باید تنظیمات دانلود مرورگر کروم را تغییر دهید. برای انجام این کار مطابق تصویر زیر بر روی آیکون سه نقطعه بالا سمت چپ مرورگر کلیک کرده و وارد Settings شوید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

در صفحه Settings اسکرول کنید تا به بخش Downloads برسید. در این بخش گزینه Ask Where To Save Each File Before Downloading را غیر فعال کنید. حال می توانید بدون مشکل تصاویر موجود در یک برد پینترست را یکجا دانلود کنید.

%دانلود عکس از شبکه اجتماعی Pinterest

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=630

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.