رفع ارور Too Many Users Have Been Registered اینستاگرام


در این روش برایحل مشکل ساخت اکانت جدید اینستاگرام در آیفون و اندروید، ابتدا باید برنامه BlueStacks را برای شبیه سازی محیط اندروید در رایانه دانلود و نصب نمایید.

%رفع ارور Too Many Users Have Been Registered اینستاگرام

برنامه Bluestacks یک ابزار با حجم حدودی ۲۸۰ مگابایتی است که می توانید به طور امن برنامه های گوشی را روی آن در ویندوز نصب کنید. پس از نصب، برنامه اینستاگرام را روی Bluestacks نصب کنید.

%رفع ارور Too Many Users Have Been Registered اینستاگرام

حال شما می توانید اکانت جدیدی را برای خود بدون مشاهده ارور در این برنامه بسازید و از آن در سایر دستگاه های خود استفاده کنید.

 

خارج شدن از حساب های قبلی برای رفع مشکل Sign up error در اینستاگرام

در روشی دیگر برای حل پیغام خطای ساخت اکانت جدید اینستاگرام در اندروید، برنامه را در گوشی خود باز کنید و ابتدا از همه حساب های خود خارج یا Log Out شوید. برای این کار در یکی از حساب های اینستاگرام خود به قسمت تنظیمات با تاچ روی نماد چرخ دنده بروید. سپس در گزینه های انتهایی، روی Log Out of All Accounts تاچ کنید تا از همه حساب ها خارج شوید.

%رفع ارور Too Many Users Have Been Registered اینستاگرام

در صفحه ورود به اکانت اینستاگرام، حساب های قبلی خود را خواهید دید. روی گزینه Manage Accounts در پایین صفحه تاچ کنید و با زدن نماد X در کنار آن ها اقدام به بستن کنید.

 

%رفع ارور Too Many Users Have Been Registered اینستاگرام

بعد از انتخاب اکانت برای حذف شدن، یک پیام نمایش داده می شود که باید آن را تایید کنید.

%رفع ارور Too Many Users Have Been Registered اینستاگرام

پس از انجام این روش مجدد اقدام به ساخت اکانت کنید تا ارور Too many users have been registered in Instagram رفع شود. از این روش در زمان هایی که امکان ورود به حساب جدید خود را ندارید هم می توانید استفاده کنید.

 

سایر روش های حل مشکل ثبت نام در اینستاگرام

روش های دیگری نیز برای رفع مشکل Sign up Blocked اینستاگرام وجود دارند.

  • تغییر ایمیل جزوه گزینه ها می باشد. این محدودیت اگر روی ایمیل شما باشد، می توانید با ساخت یک اکانت ایمیل جدید، یک اکانت جدید اینستاگرام را با آن بسازید.
  • تغییر گوشی و استفاده از تبلت و.. نیز راه دیگری است. گاهی اطلاعات آیپی دستگاه شما وارد محدودیت می شود که در این زمان باید از دستگاه های دیگری یا برنامه های تغییر دهنده آی پی برای ساخت حساب استفاده کنید.
لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=416

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.