رفع ارور We restrict certain activity اینستاگرام


%رفع ارور We restrict certain activity اینستاگرام

ارور We restrict certain activity در اینستاگرام هنگامی رخ می‌دهد که سعی کنید در زمانی کوتاه افراد زیادی را فالو یا آنفالو کنید. علاوه بر این، اگر در مدت زمان کم پست‌های زیادی را لایک کنید هم ممکن است با این ارور مواجه شوید. مورد دیگر تکرار یک کامنت مشابه زیر پست‌های زیاد است. استفاده از برنامه‌های شخص ثالث و بات‌های لایک، کامنت و… هم موجب بروز این ارور خواهد شد.

حل مشکل We restrict certain activity با ارسال درخواست به اینستاگرام

%رفع ارور We restrict certain activity اینستاگرام

قبل از هر چیزی گوشی خود را Restart کنید. ممکن است این گونه مشکل برطرف شود. پیشنهاد ما این است که در ابتدا به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت صبر کنید. زیرا ممکن است پس از این زمان اینستاگرام شما را از بلاک دربیاورد. در صورتی که پس از این مدت همچنان بلاک ماندید، روش زیر را امتحان کنید. بهتر است در این مدت از اکانت اینستاگرام خود Logout شوید. تا ۷۲ ساعت هم از لایک کردن، فالو یا آنفالو کردن، کامنت گذاشتن و… خودداری کنید.

برای رفع ارور We restrict certain activity در اینستاگرام می‌توانید به Instagram درخواست ارسال کنید تا شما بلاک شدن اکانت شما را رفع کنند. وقتی پیام Action Blocked با مضمون “We restrict certain activity to protect our community tell us if you think we made a mistake” برایتان آمد، با زدن گزینه Tell us می‌توانید درخواست خود را ارسال کنید.

Instagram ایمیلی را برایتان ارسال خواهد کرد. اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. سپس در صورت درخواست ارسال عکس برای تایید هویت، عکس خود را ارسال کنید. پس از چند روز، اینستاگرام شما را از بلاک درمی‌آورد.

%رفع ارور We restrict certain activity اینستاگرام

همچنین می‌توانید برای تیم پشتیبانی اینستاگرام هم می‌توانید درخواست بفرستید. برای این کار به پروفایل بروید و سپس روی آیکون منو بزنید. به Settings بروید و Help را بزنید. سپس Report a Problem را بزنید. برای دلیل روی Something Isn’t Working بزنید. فرم و اطلاعات موردنظر را پر کنید و سپس Submit را بزنید.

حل مشکل We restrict certain activity to protect our community با تکمیل پروفایل اینستاگرام

یکی از راه‌های برطرف کردن ارور We restrict certain activity اینستا این است که اطلاعات پروفایل خود را کامل کنید. برای این کار به پروفایل اینستاگرام بروید. روی Edit Profile بزنید. تمامی بخش‌های خالی را پر کنید. عکس پروفایل بگذارید و Done را بزنید.

%رفع ارور We restrict certain activity اینستاگرام

علاوه بر این، اگر تا کنون پستی به اشتراک نگذاشتید، پست بگذارید. درباره پست گذاشتن هم حتما دقت کنید. زیرا هر چیزی که خلاف قوانین Instagram باشد، موجب بلاک شدن شما می‌شود. در برخی مواقع، تغییر رمز عبور هم می‌تواند مشکل را حل کند.

رفع ارور Try again later we restrict certain activity to protect our communityبا استفاده از اینترنت دیتا و دستگاهی دیگر

برای رفع ارور اینستاگرام We restrict certain activity می‌توانید از دستگاهی دیگر وارد اکانت خود شوید. علاوه بر این، اینترنت دیتای گوشی را روشن کنید و از وای فای استفاده نکنید. این گونه IP شما تغییر خواهد کرد. از برنامه‌های تغییر IP هم می‌توانید استفاده کنید. علاوه بر این حذف کردن برنامه و نصب دوباره آن هم می‌تواند کمک‌کننده باشد.

رفع بلاک فالو در اینستاگرام با حذف برنامه‌های شخص ثالث

راه‌حل دیگر برای رفع ارور We restrict certain activity to protect our community این است که تمامی برنامه‌های شخص ثالث مرتبط به Instagram را پاک کنید. برنامه‌هایی برای جذب فالور، لایک، ویو و… بیشتر از جمله این نرم‌افزارها هستند. علاوه بر این از بات‌ها برای لایک کردن فالو و آنفالو کردن و… استفاده نکنید.

برطرف کردن ارور We restrict certain activity to protect our communityبا لینک کردن اینستاگرام به اکانت فیسبوک

گاهی با دیدن پیغام اینستاگرام We restrict certain activity بهتر است اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوک لینک کنید. برای این کار به پروفایل اینستاگرام بروید. روی آیکون منو بزنید. Settings را بزنید. Account را انتخاب کنید و سپس روی Linked Accounts بزنید.

%رفع ارور We restrict certain activity اینستاگرام

Facebook را انتخاب کنید و اطلاعات وارد شدن به اکانت فیسبوک خود را وارد کنید. سایر شبکه‌های اجتماعی خود را هم می‌توانید در این بخش وارد کنید. این گونه اینستاگرام دیگر شما را با بات‌ها اشتباه نمی‌گیرد.

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=776

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.