رفع مشکل ارور Signup Blocked در اینستاگرام


اینستاگرام در رعایت موارد امنیتی از سخت گیری های خاص خود برخوردار است. ضمن اینکه به هیچ وجه روی خوشی به اسپم نشان نخواهد داد. منظور از اسپم، ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران، تولید اطلاعات بی فایده به مقدار زیاد و به خصوص ایجاد حساب های کاربری تقلبی است. هر کدام از این دلایل می تواند باعث مسدود شدن یا محدودیت دسترسی برای شما شده باشد.

متاسفانه یکی از ایرادات اینستاگرام در این موارد ان است که به طور دقیق دلیل مسدود کردن کاربر را به اطلاع وی نمی رساند و از آن جا که این فرآیند به صورت خودکار انجام می شود می تواند دردسرهای زیادی را برای کاربر در جهت بازیابی یا دسترسی دوباره به اکانت خود تحمیل کند. در ادامه برخی از راه هایی که می توان با کمک آن ها مشکل پیغام Signup Blocked در اینستاگرام را حل کرد مرور خواهیم نمود.

استفاده از دستگاهی دیگر برای رفع مشکل ارور در ثبت نام اینستاگرام

یکی از علت های ارور Signup Blocked در اینستاگرام می تواند این باشد که قبلا با استفاده از گوشی همراه خود تعداد زیادی اکانت اینستاگرام ایجاد کرده اید. بنابراین شاید بتوانید از طریق نسخه دسکتاپ اینستاگرام به راحتی مشکل خود را حل کنید. برای این کار ابتدا باید از طریق مرورگر خود به صفحه ثبت نام اینستاگرام مراجعه کنید. سپس به همان ترتیبی که پیش از این در گوشی های همراه خود به ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام می پرداختید عمل کنید.

به احتمال زیاد مشکل پیغام خطا در ثبت نام اینستاگرام با این روش حل خواهد شد. همچنین استفاده از یک گوشی همراه دیگر هم می تواند موجب حل این مشکل شود. زیرا ممکن است اینستاگرام به دلایل مختلف، کد IMEI گوشی شما را مسدود کرده باشد.

 

حل مشکل ثبت نام در اینستاگرام با استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی

استفاده از این نرم افزارها هم می تواند یکی از راه های حل مشکل sorry you can’t create a new account right now اینستاگرام شما باشد. پیش از آن حتما کش اینستاگرام را پاک کنید. سپس در حین اتصال به اینترنت با استفاده از یکی از این برنامه ها، اقدام به ایجاد حساب کاربری نمایید. پس از تمام شدن کار، می توانید اجرای این برنامه را متوقف سازید.

نحوه رفع مشکل ارور Couldn’t refresh feed اینستاگرام را هم در انزل وب بخوانید.

عوض کردن مرورگر هنگام پیغام خطا در ثبت نام اینستاگرام

%رفع مشکل ارور Signup Blocked در اینستاگرام

اگر در هنگام استفاده از نسخه دسکتاپ اینستاگرام به مشکل ثبت نام نشدن در اینستاگرام برخورده اید، عوض کردن مرورگر می تواند یکی از راه های چاره باشد. از انواع مرورگرهایی که در دسترستان موجود است می توانید برای ثبت نام در اینستاگرام بهره ببرید. همچنین در صورتی که از گوگل کروم استفاده می کنید، می توانید از حالت Incognito Mode آن بهره ببرید. برای این کار پس از اجرای این مرورگر، روی سه نقطه کلیک کرده و گزینه New incognito window را برگزینید.

لینک کوتاه : http://bit.ly/305QR0J

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.