گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام


برای قرار دادن گیف متحرک در استوری اینستاگرام ابتدا استوری مورد نظر خود را در اینستاگرام مثل همیشه با گرفتن عکس یا ضبط ویدیو بسازید.

%گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

سپس از بالای سمت راست روی آیکون استیکر را لمس کنید. در اینجا می توانید استیکر GIF را در کنار دیگر گزینه ها مانند هشتگ، سوال و جواب، مکان و … مشاهده کنید.

%گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

پس از انتخاب این استیکر، یک نوار جستجو به همراه پر طرفدارترین از استیکرهای متحرک استوری اینستاگرام باز می شود.

%گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

در اینجا می توانید از میان محبوب ترین گیف ها، یکی از آن ها را انتخاب نمایید. همچنین می توانید با استفاده از نوار جستجو به دنبال گیف مورد نظر خود بگردید.

%گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

با انتخاب گیف مد نظر خود می توانید آن را در هر بخشی از استوری که دلتان می خواهد قرار دهید. در نهایت می توانید اگر مشکلی با استوری مانند لود نشدن گیف در استوری اینستاگرام نبود به انتشار آن بپردازید.

%گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

آپلود گیف در اینستاگرام از طریق سرویس Giphy

همانطور که دیدید در مرحله قبلی می توانستیم از Giphy برای پیدا کردن محبوب ترین گیف ها استفاده کنیم. قبلا تنها راه قرار دادن گیف در استوری اینستاگرام استفاده از این برنامه بود. این نرم افزار در واقع یک موتور جستجوی قدرتمند در زمینه فایل های گیف است که علاوه بر کتابخانه وسیعش، دارای یک برنامه موبایل نیز است که به شما اجازه می دهد گیف های مورد علاقه خود را به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

%گذاشتن گیف در استوری اینستاگرام

برای گیف گذاشتن در استوری اینستاگرام از طریق سرویس گیفی فقط باید گیف مورد نظر را در محیط برنامه پیدا کنید و پس از انتخاب ان، دکمه Share را لمس نمایید. حالا لیستی از شبکه های اجتماعی به شما نشان داده می شود. شما می توانید با انتخاب آیکون اینستاگرام برنامه آن را باز کنید. حالا در اینجا می توانید به سادگی این گیف را به استوری خود اضافه نمایید.

لینک کوتاه : https://ahmadamjadi.ir/?p=422

به اشتراک گذاشتن مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.